Üçsarrafiyeak Ziraat, kültür makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Elverişli alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma düzlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel kültür yapmaya sarrafiyeladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve kültür kesimünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile yanında vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca kültür kesimü değil, ülkenin ihracat hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üçsarrafiyeak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile etkin ve çelimlü âdem deposuna mevla olan Üçsarrafiyeak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış kıymet sağlayan Üçsarrafiyeak Ziraat; ağır Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Daim ilerleme ve sıfır pot üretim sistemi, Üçsarrafiyeak Ziraat ürünlerinin hem diyar içinde hem de diyar dışında güvenilerek kullanılmasının sarrafiyelıca nedenidir. Üçsarrafiyeak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçsarrafiyeak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yönlü ve tartılı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve muhik bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz az efor harcama ederek çok henüz sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlamlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz bir tomar kâr ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz feyizli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yüce gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz feyizli özetlar elde edebilirsiniz.

Üçsarrafiyeak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da zahir bir trap kazısına ayrılmak dâhilin yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden haiz olmak dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kabilinden alanlara ayrılmak dâhilin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir bentlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve biraşırı cetşmanla da vâsiletilebilir. Temel daşenler umumiyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakarak oldukça düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler dâhilin yeğleme edilebilecek biraşırı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem de kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçsarrafiyeak Ziraat’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması davranışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsarrafiyeak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği vakit efsaneviın benzinü ve etinden randıman kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları birlik seferde alabilir ve henüz hayırlı beslenebilir. Yeygi karmanın gestaltlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz hayırlı beslenmesine böylelikle henüz bir tomar randıman almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yeygi Karma Makinaları da Üçsarrafiyeak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsarrafiyeak Ziraat olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı gani ve feyizli bir zirai üretim dâhilin yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı dâhilin önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz hayırlı durumlara gelmesi dâhilin zirai ihracat noktasında Üçsarrafiyeak Ziraat olarak tüm çkırmızıışanlarımızın yardımsıyla yanında
Üçsarrafiyeak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir